Xopero

Xopero

http://xopero.com/

Naszym priorytetem jest dostarczanie niezawodnych i wszechstronnych rozwiązań zapewniających maksymalną ochronę przed utratą danych. Chcemy, aby stały się one integralną częścią systemów bezpieczeństwa firm, jak również ich planów ciągłości działania. Nasze produkty oparte są na nowoczesnej i światowej klasy technologii. Umożliwiają w niezwykle łatwy i efektywny sposób zarządzać procesem zabezpieczania danych w przedsiębiorstwach każdej wielkości.

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą zaawansowanych technologicznie rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, synchronizacji, a także udostępniania danych w chmurze. Tworzymy kompleksowe usługi dla operatorów telekomunikacyjnych, firm hostingowych, dostawców usług cloudowych oraz dla IT administratorów. Nie sprzedajemy jedynie aplikacji. W naszej ofercie dostępna jest platforma do backupu, która pomaga w świadczeniu usług Klientom końcowym.

Dzięki temu, nasi Partnerzy mogą zaoferować swoim Klientom pełną ochronę danych, niezależnie czy korzystają z oferowanej przez nas infrastruktury lub własnej.