Synology DiskStation DS923+ do zarządzania danymi w małych firmach i biurach domowych

16-11-2022

16 listopada 2022 r. – Firma Synology ogłosiła wprowadzenie na rynek nowego 4-kieszeniowego urządzenia Synology DiskStation DS923+, najnowszego wszechstronnego urządzenia pamięci masowej z linii Plus dla użytkowników domowych i małych firm.

Dzięki uniwersalnemu systemowi operacyjnemu Synology DiskStation Manager (DSM) model DS923+ oferuje kompleksowe rozwiązania do ochrony danych biznesowych i zarządzania nimi, łatwej współpracy nad dokumentami, zdalnego dostępu do plików i monitorowania zasobów fizycznych — wszystko to w kompaktowym formacie komputera stacjonarnego. Zapewnia on stałą wydajność bezpośrednio po wyjęciu z opakowania, z opcją łatwej rozbudowy sieci i dalszego zwiększania szybkości przesyłania danych za pomocą kart sieciowych.

„Model DS923+ zapewnia użytkownikom imponującą wydajność i możliwości jak na swój niewielki rozmiar” – powiedział Michael Wang, kierownik ds. produktu w firmie Synology. „Dzięki możliwości łatwego skalowania pamięci masowej i sieci dostosowuje się on do rosnących potrzeb”.

Wydajna pamięć masowa, którą można skalować zgodnie z potrzebami

DS923+ może działać jako podstawowe rozwiązanie do przechowywania i ochrony danych w domach i małych biurach lub jako węzeł w przypadku wdrożeń obejmujących wiele lokalizacji.

Dzięki możliwości zapisania ponad 50 TB w kompaktowej konfiguracji z 4 wnękami urządzenie można łatwo skalować, aby pomieścić ponad 120 TB na 9 dyskach dzięki jednostce rozszerzeń DX517.

Użytkownicy mogą jeszcze bardziej zwiększyć wydajność poprzez uaktualnienie do sieci 10GbE i dodanie dysków SSD M.2 NVMe za pośrednictwem wbudowanego gniazda PCIe, aby umożliwić szybkie buforowanie lub tworzenie dodatkowych pul pamięci z dysków flash.

Pełne wykorzystanie możliwości lokalnej pamięci masowej

Synchronizacja plików między lokalizacjami umożliwia zespołom zdalnym i firmom działającym w wielu lokalizacjach tworzenie lustrzanych kopii zawartości między urządzeniami Synology. Synology Drive zapewnia intuicyjne zarządzanie plikami i ich udostępnianie, łącząc wygodny zdalny dostęp do plików z prywatnością i pełną własnością danych przechowywanych lokalnie.

Model DS923+ umożliwia użytkownikom korzystanie z wydajnej lokalnej pamięci masowej przy jednoczesnym zmniejszeniu zajmowanego miejsca dzięki użyciu technologii chmury hybrydowej. Synology Hybrid Share skutecznie przechowuje w chmurze rzadko używane dane, natomiast często używane pliki zapisuje w pamięci podręcznej urządzenia, tak aby były dostępne z szybkością sieci LAN.

Dowiedz się więcej o zarządzaniu plikami

Wielopoziomowe kopie zapasowe

Pewność, że krytyczne lub poufne dane są zawsze chronione przed współczesnymi zagrożeniami cyberbezpieczeństwa ma kluczowe znaczenie, aby uniknąć nieodwracalnej utraty cennych informacji. Pakiet Active Backup Suite firmy Synology umożliwia bezpieczne tworzenie kopii zapasowych infrastruktury IT, takiej jak systemy Windows i Linux, maszyny wirtualne Hyper-V/VMware oraz konta Microsoft 365/Google Workspace na urządzeniu DS923+ oraz ich łatwe przywracanie w razie potrzeby.

W celu zwiększenia nadmiarowości można również tworzyć kopie zapasowe i migawki danych przechowywanych na serwerze NAS dla określonego punktu w czasie i wysyłać je poza witrynę do innego serwera lub usługi w chmurze.

Dowiedz się więcej o ochronie danych

 

Kompaktowy serwer dozorowy

Urządzenie może również służyć jako pełnoprawny system zarządzania sygnałem wizyjnym z pełną własnością danych lokalnych. Aplikacja Surveillance Station firmy Synology to zaawansowane rozwiązanie wideomonitoringu (VMS), które jest aktualnie wdrożone w celu ochrony w ponad 500 000 lokalizacji. Elastyczna obsługa standardu ONVIF i ponad 8 300 zatwierdzonych kamer IP ułatwia wdrażanie i spełnienie wymagań dla każdego obiektu.

Aplikacja Surveillance Station ułatwia konfigurowanie i zarządzanie maksymalnie 40 kamerami za pomocą nowoczesnego i konfigurowanego interfejsu. W przypadku większych środowisk lub wielu budynków dostępna jest opcja nakładania dodatkowych planów pięter i map Google lub OpenStreetMap, co pozwala uzyskać maksymalną świadomość sytuacyjną. Ważne nagrania mogą być przechowywane w celu zwiększenia odporności dzięki obsłudze zapasowych serwerów nagrywających, zarządzaniu wieloma urządzeniami, a nawet obsłudze kompleksowego i szyfrowanego jednoczesnego nagrywania podwójnego do chmury Synology C2.

Dowiedz się więcej o aplikacji Surveillance Station

Dostępność

Model Synology DS923+ jest dostępny już dziś