Netgear ReadyNAS 516

Producent: NETGEAR
Kod producenta: 606449093841
Dostępność:
Dostępny
szt.
Cena netto: 4 226,83 zł 5 999,00 zł5 199,00 zł

 

Zwiększ ilość wolnego miejsca. Seria ReadyNAS Desktop to pionierskie na rynku, innowacyjne rozwiązanie cechujące się niespotykaną łatwością użycia oraz najwyższej klasy funkcjami magazynowania danych. Nieograniczone możliwości tworzenia migawek. Thin provisioning. Replikacja w chmurze. Ochrona antywirusowa i szyfrowanie w czasie rzeczywistym. W skrócie, ReadyNAS pozwoli wykonywać na danych biznesowych znacznie więcej operacji, które do tej pory były zbyt kosztowne.


Udostępnianie plików

W obecnych czasach prowadzenie operacji biznesowych często zależne jest od prawidłowego udostępniania plików—danych aplikacji, obrazów wirtualnych, plików klientów, wiadomości e-mail, wszystkich plików cyfrowych, bez których firma nie może funkcjonować. Dzięki urządzeniu ReadyNAS zyskujesz w końcu zaawansowane i łatwe w obsłudze rozwiązanie do centralnego zarządzania, zabezpieczania i udostępniania krytycznych zasobów. Szybszy procesor oznacza większą liczbę równoczesnych użytkowników PC, Mac i Linux korzystających z urządzenia. Usługa ReadyDROP i pełna integracja usługi Dropbox sprawia, że synchronizowanie ważnych plików, zdjęć lub filmów na wszystkich podłączonych do sieci urządzeniach jest łatwiejsza niż kiedykolwiek.Archiwizowanie


Nieograniczone możliwości tworzenia migawek daje pełną kontrolę nad przeszłym, aktualnym i przyszłym stanem danych. Funkcja ta znana z dużych rozwiązań dla dużych przedsiębiorstw polega na tworzeniu kopii systemu plików o dowolnym czasie. Można ją uruchamiać ręcznie lub automatycznie i przywracać dowolne wersje plików jednym kliknięciem. Inne innowacyjne rozwiązania z zakresu ochrony danych zapisywanych na dyskach, takie jak ochrona antywirusowa i szyfrowanie w czasie rzeczywistym oznaczają większą pewność integralności danych i ich kopii zapasowych.Odzyskiwanie w przypadku awarii
Specjalnie opracowany system operacyjny urządzenia ReadyNAS chroni przechowywane dane za pomocą RAID, nieograniczonej ilości migawek oraz replikacji w chmurze. Zarządzanie wieloma kopiami ważnych danych dzięki usłudze replikacji w chmurze ułatwia przenoszenie danych poza siedzibę firmy w celu ochrony ich przed katastrofami naturalnymi i kradzieżą.


Wirtualizacja
Dzięki usłudze nieograniczonej ilości migawek, thin provisioning i poprawionej obsłudze iSCSI urządzenia ReadyNAS tworzą platformę wirtualizacji wyposażoną w funkcje nowej generacji za niewygórowaną cenę.Specyfikacja techniczna:


CPU Intel® Core i3-3220 3.3GHz dual core
Pamięć 4GB ECC
Max ilość dysków 6
Wspierane typy dysków SATA/SSD 2.5” or 3.5”
Dyski wymieniane na gorąco Tak
Instalacja dysków 3.5” bez narzędzi Tak
Port eSATA 3
Maksymalna pojemność/ 
z jednostką rozszerzającą EDA500
24TB / 84TB
Gigabit LAN 2
Porty USB 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0
Zasilanie wewnętrzny 200W: input 100-240V AC, 50/60Hz
Wydzielanie ciepła przy max poborze 189W
Konsumpcja energii: Praca 88W
Konsumpcja energii WOL 956mW
Konsumpcja energii: StandByf 266mW
Gwarancja 5 lat
Wyświetlacz LCD Tak
Nawigacja ekranem dotykowym Tak
Wentylator (mm) 120
Wymiary GxWxS (mm) 287,5 x 192 x 259
Waga (kg) 7,97