Licencja Xopero Qnap Standard (10 x Endpoint Agent)

  • szt.
  • Cena netto: 1 982,93 zł 2 439,00 zł
„Xopero dla QNAP” to oprogramowanie dedykowane dla dysków sieciowych NAS firmy QNAP. Pozwala tworzyć kopie zapasowe i synchronizować dane pomiędzy serwerem, stacjami roboczymi oraz komputerami osobistymi w sieci lokalnej. Xopero Qnap Standard zawiera licencje na 10 komputerów (10 * EndPoint Agent)
„Xopero dla QNAP” to oprogramowanie dedykowane dla dysków sieciowych NAS firmy QNAP. Pozwala tworzyć kopie zapasowe i synchronizować dane pomiędzy serwerem, stacjami roboczymi oraz komputerami osobistymi w sieci lokalnej. Użytkownicy QNAP w ramach oprogramowania XOpero otrzymują możliwość kompleksowego, centralnego zarządzania i konfiguracji wszystkimi procesami backupu, na wszystkich urządzeniach (stacje robocze Windows, serwery Windows) podłączonych do dysku sieciowego QNAP. To rozwiązanie, które daje pełną kontrolę i wygodę tworzenia kopii zapasowych, dzięki któremu firmy małego i dużego biznesu mogą w niezwykle łatwy sposób zarządzać polityką ochrony krytycznych danych.

Xopero Qnap Standard zawiera licencje na 10 komputerów (10 * EndPoint Agent)

Dlaczego Xopero z QNAP?
img img img

Brak dodatkowego sprzętu

Nie musisz wdrażać rozbudowanej infrastruktury. QNAP NAS i Xopero to wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć wygodnie zarządzać kopiami zapasowymi.

Łatwa instalacja

Zainstalowanie i uruchomienie Xopero na urządzeniu QNAP trwa zaledwie kilka minut, co więcej jest łatwe w konfiguracji i użyciu.

Wszystko w jednym

Zintegrowane rozwiązanie, na które składa się bezpieczne przechowywanie danych, automatyczny backup oraz system centralnego zarządzania.

 


Zarządzaj centralnie wszystkimi backupami

 Xopero QNAP Appliance jest kompleksowym rozwiązaniem do tworzenia kopii zapasowych, które umożliwia wykonywanie backupów, centralne zarządzanie wszystkimi krytycznymi danymi, monitorowanie oraz zdalną konfigurację kont użytkowników i aplikacji zainstalowanych na serwerze. Teraz możesz łatwo backupować i odzyskiwać pliki, bazy danych, konta pocztowe, środowiska wirualne i Microsoft System State.

 

img

Backup serwerów i stacji roboczych

 

 

QNAP NAS

QNAP NAS wspólnie z Xopero staje się zintegrowanym rozwiązaniem do backupu danych, które umożliwia centralne zarządzanie i monitorowanie wszystkimi procesami

Laptop

Ciągła ochrona najcenniejszych danych na laptopach w Twojej firmie.

 Desktop

Zapewnienie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa i minimalnego czasu przestoju pracy urządzeń.

 Serwer

Pewność przywrócenia wszystkich przechowywanych danych.Maksymalne zabezpieczenie całego środowiska biznesowegoimg

Backup stacji roboczych

Obecnie nastąpiła migracja danych do endpointów. To właśnie na komputerach i laptopach przechowuje się teraz najważniejsze informacje biznesowe. Dlatego ich odpowiednie zabezpieczenie jest na wagę złota. Decydując się na Xopero QNAP Appliance unikniesz wysokich kosztów związanych z utratą danych i zapewnisz ciągłość funkcjonowania swojego biznesu.

img

Backup serwerów

Odzyskiwanie danych z serwera może być trudne i długotrwałe. Może, ale wcale nie musi. Dzięki Xopero QNAP Appliance kompleksowo zabezpieczysz swój serwer, bazy danych i skrzyni pocztowe. A w przypadku awarii szybko zażegnasz kryzys i wrócisz do pracy – ponieważ nasze rozwiązanie uchroni cię przed długotrwałym przestojem w biznesie.

img

Backup maszyn wirtualnych

Twórz kopie zapasowe, odzyskuj i replikuj maszyny wirtualne VMware i Hyper-V. Xopero QNAP Appliance pozwala także na wykonanie bare-metal recovery, czyli odtworzenie obrazu dysku maszyny wirtualnej na dowolnej maszynie fizycznej.

 

Kluczowe funkcje Xopero QNAP Appliance

  • Szybki i wydajny backup

Rozbudowane funkcje procesu wysyłki takie jak deduplikacja, praca wielowątkowa, kompresja, wersjonowanie, czy backup delta pozwalają na zwiększenie wydajności i szybkości procesu tworzenia kopii zapasowych i optymalne dostosowanie go do potrzeb firmy.

  •  Synchronizacja danych

Wyposażenie systemu w funkcję Aktówki umożliwia synchronizację plików w czasie rzeczywistym na wszystkich urządzeniach w sieci lokalnej, z zainstalowaną aplikacją oraz danych znajdujących się na serwerze QNAP.

  •  Łatwa instalacja

Proces instalacji odbywa się w sposób nieskomplikowany i bardzo szybki. Wystarczy kilka kliknięć, aby dodać oprogramowanie XOpero for QNAP jako nową funkcjonalność dysku sieciowego NAS.

  •  Zautomatyzowana obsługa

Xopero for QNAP to niezwykle wygodne w obsłudze narzędzie. Wystarczy raz dokonać odpowiednich ustawień, a proces tworzenia kopii zapasowych będzie odbywał się automatycznie, bez angażowania użytkownika.

  •  Szyfrowanie danych

Szyfrowanie plików jeszcze przed wysyłką niemożliwym do złamania algorytmem AES 256 oraz opcja wyboru indywidualnego klucza szyfrowania, znanego tylko użytkownikowi, zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i poufności danych.

  •  Centralne Zarządzanie

Xopero for QNAP to wyjątkowa możliwość kompleksowego zarządzania, konfiguracji oraz monitorowania poprawności wykonywanych backupów (kopii zapasowych) z poziomu administratora.

  •  Wersjonowanie

Xopero for QNAP pozwala cofać się do wybranych efektów pracy na pliku dzięki możliwości przywracania jego wcześniejszej wersji. Możliwe jest tworzenie wielu wersji zgodnych z postępem prac i zmianami.

Zabezpiecz wszystkie dane na swoim QNAP NAS

Xopero jest dostępne dla serwerów QNAP TURBO NAS działających w oparciu o system QTS 4.0 lub nowszy, posiadających dwurdzeniowy procesor o architekturze x86 [Intel lub AMD], system Windows 64 bit i 4 GB RAM.
 

Pobierz wersje rozwiązań Xopero i testuj je za darmo

 

 

Producent: Xopero