Licencja Xopero Backup & Restore Starter (5 x Endpoint Agent)

 • szt.
 • Cena netto: 991,06 zł 1 219,00 zł

Xopero Backup & Restore to kompleksowe rozwiązanie do backupu i przywracania danych, które implementujesz na dowolnej infrastrukturze IT. Rozwiązanie zabezpiecza wszystkie kluczowe dane: od pojedynczych plików po bazy danych i serwery fizyczne i wirtualne. Dzięki temu idealnie spisuje się nie tylko w firmach o małej, ale też i dużej strukturze organizacyjnej.

Xopero Backup & Restore to kompleksowe rozwiązanie do backupu i przywracania danych, które implementujesz na dowolnej infrastrukturze IT. Rozwiązanie zabezpiecza wszystkie kluczowe dane: od pojedynczych plików po bazy danych i serwery fizyczne i wirtualne. Dzięki temu idealnie spisuje się nie tylko w firmach o małej, ale też i dużej strukturze organizacyjnej.

Licencja Xopero Backup & Restore Starter to licencja dedykowana dla małych firm i obejmuje ochronę: 5 x Endpoint Agent 

Co daje Xopero Backup & Restoreimg img img img

BEZPIECZEŃSTWO

Niezawodny backup

ZARZĄDZANIE

Intuicyjna aplikacja

OSZCZĘDNOŚCI

Twoja infrastruktura IT

CZAS

Szybkie wdrożenie

 

Kompleksowa ochrona Twojego biznesu

img

Szybki i niezawodny backup

Xopero Backup & Restore to kompleksowe narzędzie do tworzenia polityki backup. Zaraz po zakończeniu instalacji można rozpocząć wykonywanie i zarządzanie wszystkimi backupami w firmie.

Łatwe zarządzanie

Z Xopero możesz centralnie oraz zdalnie zarządzać backupami, monitorować ich poprawność, dokonywać konfiguracji kont i aplikacji zainstalowanych na stacjach roboczych i serwerach w firmie.
Rozwiązanie skrojone na miarę

Xopero Backup & Restore instalujesz na swoim środowisku IT! Oszczędzasz więc czas i pieniądze, a twój dział IT pracuje pełną parą, ponieważ z Xopero nie ma długotrwałego wdrożenia.

img

Instalacja na Twojej infrastrukturze

img

Nieograniczona ilość endpointów, serwerów, maszyn wirtualnych! Niezależnie od tego czy twoja firma dysponuje małą, średnią czy też dużą infrastrukturą IT, Xopero Backup & Restore kompleksowo zabezpieczy wszystkie dane krytyczne.

Maksymalne zabezpieczenie całego środowiska biznesowegoimg

Backup stacji roboczych

Obecnie nastąpiła migracja danych do endpointów. To właśnie na komputerach i laptopach przechowuje się teraz najważniejsze informacje biznesowe. Dlatego ich odpowiednie zabezpieczenie jest na wagę złota. Decydując się na Xopero Backup & Restore unikniesz wysokich kosztów związanych z utratą danych i zapewnisz ciągłość funkcjonowania swojego biznesu.

img

Backup serwerów

Odzyskiwanie danych z serwera może być trudne i długotrwałe. Może, ale wcale nie musi. Dzięki Xopero Backup & Restore kompleksowo zabezpieczysz swój serwer, bazy danych i skrzyni pocztowe. A w przypadku awarii szybko zażegnasz kryzys i wrócisz do pracy – ponieważ nasze rozwiązanie uchroni cię przed długotrwałym przestojem w biznesie.

img

Backup maszyn wirtualnych

Twórz kopie zapasowe, odzyskuj i replikuj maszyny wirtualne VMware i Hyper-V. Xopero Backup & Restore pozwala także na wykonanie bare-metal recovery, czyli odtworzenie obrazu dysku maszyny wirtualnej na dowolnej maszynie fizycznej.

 

Dlaczego warto wybrać Xopero Backup & Restore?

 • Szybkość wdrożenia

Wdrożenie odbywa się w oparciu o środowisko IT klienta, jest więc szybkie i nie wpływa na pracę w firmie.

 • Oszczędność

Xopero nie wymaga rozbudowy infrastruktury IT, pozwala więc zaoszczędzić pieniądze.

 • Centralne i zdalne zarządzanie

Jedno kompleksowe narzędzie, które pozwala zarządzać i konfigurować wszystkie procesy backupu, w całej strukturze firmy.

 • Bezpieczeństwo

Dzięki AES 256 i SSL dane są zawsze maksymalnie chronione. Z tej technologii korzystają m.in. banki, w celu zabezpieczenia transakcji finansowych.

 • Disaster recovery

Xopero umożliwia kompleksowe zabezpieczenie całego środowiska biznesowego. Planowanie disaster recovery jeszcze nigdy nie było tak proste

 • Backup hybrydowy

Maksymalne bezpieczeństwo kopii zapaso- wych. Xopero pozwala na backup lokalny, jak i wysłanie danych do chmury.

Specyfikacja i wspierane systemy

img-pc

Licencja Xopero Backup & Restore Starter (5 x Endpoint Agent)

Środowisko Windows

 • x64 Windows XP + Service Pack 3, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Środowisko Linux

 • Linux OS
 • Netware

Wymagania

 • .NET Framework 3.5 SP2
 • Microsoft Visual C++ Redistributable 2010

Wymagania

 • Java 1.5 or newer (1.4 v. for Netware)

Pozostałe wymagania

 • dwu-rdzeniowy procesor, 4GB RAM, 250 GB miejsca + przestrzeń na backup

Producent: Xopero