DataLocker SecureDisk DLDVD100 DVD100-pack- (szyfrowanie 256-bit AES)

  • szt.
  • Cena netto: 1 419,22 zł 1 745,64 zł

DataLocker DL3 ustala nowe kryteria, jeśli chodzi o bezpieczny transport danych i ich archiwizację. Datalocker dostarcza jako jedyna firma na świecie dyski CD i DVD do samodzielnego zapisu z pełnym szyfrowaniem AES-256 bit zgodne z FIPS 140-2. Płyty DVD są specjalnie przygotowane i nie wymagają żadnego dodatkowego oprogramowania. Zawarte na płytach oprogramowanie zapewnia prawidłowe i zgodne ze standardami FIPS zaszyfrowanie zapisywanej informacji. Aby móc odczytać jakiekolwiek dane z tak zapisanej płyty konieczne jest posiadanie odpowiedniego klucza (pin) oraz dowolnego, standardowego napęu CD / DVD.

DataLocker DL3 ustala nowe kryteria, jeśli chodzi o bezpieczny transport danych i ich archiwizację. Datalocker dostarcza jako jedyna firma na świecie dyski CD do samodzielnego zapisu z pełnym szyfrowaniem AES-256 bit zgodne z FIPS 140-2. Płyty DVD są specjalnie przygotowane i nie wymagają żadnego dodatkowego oprogramowania. Zawarte na płytach oprogramowanie zapewnia prawidłowe i zgodne ze standardami FIPS zaszyfrowanie zapisywanej informacji. Aby móc odczytać jakiekolwiek dane z tak zapisanej płyty konieczne jest posiadanie odpowiedniego klucza (pin) oraz dowolnego, standardowego napęu CD / DVD.

Cechy wyjątkowe nośników DataLocker

- chroni poufne dane przed utratą lub kradzieżą za pomocą 256-bit szyfrowania sprzętowego AES
- nie wymaga oprogramowania i sterowników,
- funkcje szyfrowania i administrowania są obsługiwane z poziomu czystej płyty
- łatwa procedura - wystarczy podać hasło i rozpoczyna się tworzenie płyty
- możliwość pozostawienia otwartej sesji i późniejsze dogranie danych
- zgodność z Windows 2000/XP/Vista/Windows 7/Server 2000/Sever 2003/Server 2008

Każde urządzenie Data Locker spełnia wymagania stawiane przez NISPOM 8-306 oraz DoD Directive 5220.22M odnośnie kasowania danych, ich nadpisywania i czyszczenia. W przypadku jakiegokolwiek zdarzenia kasowane są klucze, bufory i wszelkie dane wcześniej dostępne. Urządzenie jest zgodne z FIPS 140-2, co umożliwia pracę na drugim poziomie bezpieczeństwa zgodnie z Federal Information Processing Standards Publication "Security for cryptographic modules"

Specyfikacja płyty CD DataLocker

Format zapisu DVD 52x 4.7GB
Systemy operacyjne Windows 2000/XP/Vista/Windows 7/Server 2000/Sever 2003/2008
Obsługiwane urządzenia Standard
Certyfikaty FIPS 140-2 Level 1, RoHS, TAA Compliant
Szyfrowania danych 256 bit AES CBC Mode
Wielosesyjność tak

Producent: Datalocker