DataLocker ENTERPRISE H350 Portable EHDD USB3 500GB FIPS 140-2 Level 3

  • szt.
  • Cena netto: 1 392,59 zł 1 712,88 zł

Zaszyfrowany zewnętrzny dysk twardy DataLocker (IronKey) H350 ENTERPRISE o pojemności 500GB

Zaszyfrowany zewnętrzny dysk twardy DataLocker (IronKey) ENTERPRISE H350 o pojemności 500GB

Wytrzymały, centralnie zarządzany dysk USB 3.0 z certyfikatem FIPS 140-2 Level 3

DataLocker (IronKey) H350 BASIC

Sprawdzono poprawność FIPSlevel-3DataLocker (IronKey) Basic H350 ma certyfikat FIPS 140-2 Level 3, aby spełnić najwyższe wymagania agencji rządowych, wojskowych, służby zdrowia, usług finansowych i organizacji biznesowych w zakresie bezpieczeństwa i wydajności. Napęd zawiera obudowę z aluminium odpornego na manipulacje, o wysokiej wytrzymałości. Posiada 256-bitowe szyfrowanie sprzętowe AES-XTS, wydajność USB 3.0 oraz panel sterowania zgodny z sekcją 508, zlokalizowany w ośmiu językach na całym świecie. Podstawowe dyski można również uaktualnić do dysków twardych Enterprise H350.

 

DataLocker (IronKey) H350 ENTERPRISE *

Uzyskaj wszystkie te same funkcje, co H350 Basic plus scentralizowane zarządzanie w siedzibie lub w chmurze, aby dostosować zasady bezpieczeństwa, wdrażać i zarządzać bezpiecznymi urządzeniami przenośnymi w sieciach i środowiskach bezpieczeństwa dzięki  IronKey EMS lub SafeConsole.  DataLocker H350 z klientem w wersji 6.0 lub nowszej jest teraz opcjonalnie zarządzany przez SafeConsole lub IronKey EMS. Poprzednie wersje są kompatybilne tylko z IronKey EMS.

* Funkcjonalność SafeConsole jest ograniczona w wersji 6.0 klienta.

* Wymaga licencji IronKey EMS lub SafeConsole (klient H350 w wersji 6.0 lub nowszej) (sprzedawanej oddzielnie).

Prawdziwe rozwiązanie mobilnej pamięci masowej klasy przemysłowej dla rządu i biznesu.

WŁAŚCIWE ROZWIĄZANIE DLA RZĄDU I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Agencje rządowe i wykonawcy, organizacje opieki zdrowotnej, firmy świadczące usługi finansowe i inne przedsiębiorstwa mogą łatwiej dostosować się do wydłużonej listy mandatów dotyczących bezpieczeństwa danych dzięki zewnętrznym twardym dyskom szyfrowanym DataLocker (IronKey) Enterprise H350. Centralnie administrowane lokalnie lub w chmurze, te wydajne dyski USB 3.0 o dużej pojemności zostały zaprojektowane tak, aby spełniać praktycznie wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa, wydajności i zarządzania urządzeniami.

FIPS 140-2 POZIOM 3 CERTYFIKOWANY OD KOŃCA DO KONIECU

Zabezpiecz dane, pliki i katalogi dzięki sprawdzonemu napędowi DataLocker z 256-bitowym AES XTS, standardem szyfrowania opracowanym przez rząd USA, aby spełnić surowe wymagania wojskowe i wywiadowcze. W przeciwieństwie do większości konkurencyjnych dysków, DataLocker zyskał kompleksową walidację FIPS 140-2 Level 3 (certyfikat # 2826) dla całego zewnętrznego dysku twardego H350 - nie tylko jego komponenty szyfrowania - co czyni go odpornym na ataki takie jak „BadUSB” lub „Grupa równań”, która obejmuje także inne elementy urządzenia. Koniec, DataLocker ma Ciebie (i Twoje dane).

WYSOKI WYDAJNOŚĆ DOSTĘPU DO NAJWIĘKSZYCH ZESTAWÓW DANYCH

Z zewnętrznymi dyskami twardymi EnterpriseL3 DataLocker (IronKey) nie ma powodu, aby handlować wydajnością dla bezpieczeństwa. Szyfrowanie sprzętowe i USB 3.0, w połączeniu z nawet 2 TB miejsca nawet dla największych zestawów danych, oznacza, że ​​użytkownicy nie będą musieli czekać, aż ich napęd nadrobi obciążenie. Nasze dyski można również sformatować w systemie NTFS, aby obsługiwać pamięć dla pojedynczych plików większych niż 4 GB.

CENTRALNE ZARZĄDZANIE DLA SZYBKIEGO I ŁATWEJADMINISTRACJI

Korzystaj z IronKey ™ EMS firmy DataLocker, tego samego systemu używanego do zarządzania dyskami flashowymi IronKey ™ Enterprise, dyskami twardymi EnterpriseL3 Enterprise Data Storage i urządzeniami roboczymi DataLocker (IronKey), aby administrować tysiącami dysków twardych IronKey Enterprise H350 i egzekwować zasady z wewnętrznym systemem i pod twoją pełną kontrolą. Lub wybierz platformę bezpiecznej chmury DataLocker, aby szybko i łatwo skonfigurować system i aktywację urządzenia.

WYBIERZ POJEMNOŚĆ, DLA TWOICH POTRZEB

Dostępne pojemności 500 GB, 1 TB lub 2 TB Zewnętrzne dyski twarde DataLocker (IronKey) Enterprise H350 mogą pomieścić wszystkie dane, dokumenty i aplikacje.

ZAPEWNIJ ŁATWE UŻYTKOWANIE Z WSPARCIEM WIELU JĘZYKÓW

Intuicyjny panel sterowania dostępny w ośmiu językach pomaga ograniczyć liczbę zgłoszeń do pomocy technicznej i usprawnia obsługę użytkowników na całym świecie.

ZARZĄDZANIE JEDNOSTRONNYMI URZĄDZENIAMI IRONKEY

Dzięki IronKey EMS przez pojedynczą scentralizowaną konsolę zarządzania lokalną lub opartą na chmurze DataLocker administratorzy IT przedsiębiorstw i administracji mogą mieć wgląd w swoje dyski twarde DataLocker (IronKey) Enterprise H350 i Enterprise H300, dyski flash IronKey Enterprise i IronKey Workspace W700, W700SC i Urządzenia W500 dla Windows To Go. Bezpiecznie odzyskaj dostęp do urządzeń użytkowników, wymuszaj na urządzeniu tryb tylko do odczytu, odzyskuj hasła, zdalnie wymuszaj zmiany haseł i ponownie zamawiaj urządzenia, które nie są już używane. Administratorzy mogą nawet zdalnie wyczyścić lub wyłączyć zagubione lub skradzione dyski.

RESETUJ HASŁA BEZ UTRATY DANYCH

Zapomniane hasła nie oznaczają już utraty zawartości dysku (typowe dla wszystkich dysków niezarządzanych).

PO PROSTU BEZPIECZNY Z DATALOCKEREM

Zewnętrzne dyski twarde DataLocker (IronKey) Enterprise H350 zostały skonstruowane z najwyższej jakości komponentów i ekranowane w solidnej, odpornej na manipulacje aluminiowej obudowie. Zaprojektowano je tak, aby przetrwały lata eksploatacji. Do każdego urządzenia dołączona jest pięcioletnia gwarancja, dzięki czemu wiesz, że dokonujesz dobrej inwestycji.

OPCJONALNE FUNKCJE

Ochrona przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem. Usługa Anti-Malware, która stale skanuje i monitoruje przesyłanie plików na przenośny dysk twardy, chroniąc dodatkowo wszystkie pliki na płycie.

Centralnie zarządzaj dostępem do dysku i jego wykorzystaniem

Centralne administrowanie zasadami dostępu i użytkowania za pomocą opartej na chmurze lub na miejscu IronKey Enterprise Management Service za pomocą DataLocker lub IronKey EMS przez serwer lokalny DataLocker. 
Zdalnie wyłącz lub zakończ utracone lub skradzione dyski USB - potężne opcje uniemożliwiające dostęp do nieuczciwych urządzeń. 
Wymuszaj zasady specyficzne dla urządzenia, w tym siłę hasła i limity ponownych prób, wbudowane aplikacje przenośne i gdzie urządzenia mogą być używane.
 
Łatwe zarządzanie tysiącami urządzeń DataLocker (IronKey) Enterprise H300 i innych dysków flash IronKey Enterprise oraz bezpiecznej przestrzeni roboczej dla systemu Windows To Go. Korzystaj z intuicyjnego, bezpiecznego interfejsu online, aby stosować zasady bezpieczeństwa do dysków DataLocker w swojej organizacji (IronKey) Enterprise, dysków flash i bezpiecznych urządzeń do pracy. Użytkownicy mogą z łatwością samodzielnie udostępniać swoje urządzenia lub zainicjować urządzenia i wdrożyć je u użytkowników końcowych. 
Bezpiecznie odzyskaj dostęp do urządzeń użytkownika i zmieniaj przeznaczenie urządzeń, które nie są już używane.
DataLocker (Ironkey) H350 Basic / Enterprise
Pojemność 500 GB
Procesy kryptograficzne 256-bitowe szyfrowanie w trybie AES XTS, FIPS 140-2 poziom 3
Wymiary (dł. X szer. X gł.) 124,6 mm x 86,6 mm x 26,8 mm
Waga (tylko produkt) ok. 315 g 
(zależy od pojemności)
Berło USB 3.0 (zgodny z 2.0)
Normy i certyfikaty FIPS 140-2 Poziom 3 (całe urządzenie), Zgodny z TAA, Zgodny z RoHs, FCC, CE, WEEE, KCC, C-Tick, ICES-003, VCCI, BSMI, Rozdział 508 Zapewnienie zgodności osobom niepełnosprawnym
GRUCHAĆ USA
Numer części MXKB1B500G5001FIPS-B, MXKB1B001T5001FIPS-B, MXKB1B002T5001FIPS-B, DL-H350-0500SSD-B, DL-H350-1000SSD-B, MXKB1B500G5001FIPS-E, MXKB1B001T5001FIPS-E, MXKB1B002T5001FIPS-E, DL-H350-0500SSD-E, DL- H350-1000SSD-E
Zgodność systemu XP SP3 +, Mac OS 10.5 +, Linux 2.6 lub nowszy, Citrix Ready (XenApp, zgodny z XenDesktop)
Języki Angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, koreański, japoński, chiński uproszczony, chiński tradycyjny
Gwarancja 5 lat
System zarządzania IronKey EMS i SafeConsole (klient 6.0 lub nowszy)
Poświadczenie Silne hasło

 

Producent: Datalocker
Pojemność dysku: 500 GB