DataLocker ENTERPRISE H300 Portable EHDD USB3 500GB

  • szt.
  • Cena netto: 962,63 zł 1 184,04 zł

Zaszyfrowany zewnętrzny dysk twardy DataLocker (IronKey) Enterprise H300 o pojemności 500GB

Zaszyfrowany zewnętrzny dysk twardy DataLocker (IronKey) Enterprise H300 o pojemności 500GB

Wysokowydajny, wysokiej klasy interfejs USB 3.0 ze scentralizowanym zarządzaniem

DataLocker (IronKey) H300 BASIC

DataLocker (IronKey) Basic H300 został zaprojektowany w celu zaspokojenia wysokich potrzeb w zakresie bezpieczeństwa i wydajności przedsiębiorstw i agencji rządowych. Obudowa jest zabezpieczona odporną na manipulacje, wytrzymałą aluminiową obudową i posiada 256-bitowe szyfrowanie sprzętowe AES, wydajność USB 3.0 oraz sekcję 508 zgodny panel sterowania zlokalizowany w ośmiu językach na całym świecie. Podstawowe dyski można również uaktualnić do dysków Enterprise.

DataLocker (IronKey) H300 ENTERPRISE *

Uzyskaj wszystkie te same funkcje, co Basic H300, a także scentralizowane zarządzanie w chmurze lub w siedzibie, aby dostosować zasady bezpieczeństwa, wdrażać i zarządzać bezpiecznymi urządzeniami przenośnymi w sieciach i środowiskach bezpieczeństwa dzięki   IronKey EMS lub SafeConsole . DataLocker H300 z klientem w wersji 6.0 lub nowszej jest teraz opcjonalnie zarządzany przez SafeConsole lub IronKey EMS. Poprzednie wersje są kompatybilne tylko z IronKey EMS.

* Wymaga licencji IronKey EMS lub SafeConsole (klient H300 wersja 6.0 lub nowsza) (sprzedawana oddzielnie).

OFERUJEMY BEZPIECZEŃSTWO, WYDAJNOŚĆ I ZARZĄDZANIE W WARTOŚCI

Zewnętrzna stacja dysków DataLocker nowej generacji ma wydajność USB 3.0 oraz możliwości zarządzania w chmurze lub na miejscu, aby umożliwić najbardziej wymagającym przedsiębiorstwom i agencjom rządowym zabezpieczenie do 2 TB danych. Od jednej z najbardziej zaufanych i uznanych marek w dziedzinie bezpieczeństwa danych, dysku twardego DataLocker (IronKey) H300 chroni dane, pliki i katalogi, chroniąc w ten sposób poufne dane. I jest konkurencyjny cenowo, aby zapewnić najlepszą wartość na rynku.

PIERWSZY DYSK TWARDY, KTÓRY MOŻNA ZARZĄDZAĆ W CHMURZE

W branży po raz pierwszy IronKey umożliwia zarządzanie dyskami twardymi w chmurze za pomocą usługi IronKey ™ Enterprise Management Service za pomocą DataLocker, tego samego systemu używanego do zarządzania dyskami twardymi DataLocker (IronKey) H350, dyskami flash IronKey Enterprise i urządzeniami zabezpieczającymi. Administrowanie tysiącami dysków twardych DataLocker (IronKey) H300 i wymuszanie zasad bez kosztownej infrastruktury i długich czasów konfiguracji i wdrażania. Lub wybierz bezpieczną platformę DataLocker na miejscu, a Ironkey EMS przez DataLocker Server, jeśli wolisz, aby scentralizowany system zarządzania był przechowywany wewnętrznie.

ZARZĄDZAJ WSZYSTKIMI BEZPIECZNYMI URZĄDZENIAMI IRONKEY Z JEDNEJ KONSOLI

Administratorzy IT sektora korporacyjnego i publicznego mogą mieć wgląd w swoje dyski twarde DataLocker (IronKey) Enterprise H300 i H350, dyski flash IronKey Enterprise oraz urządzenia IronKey Workspace W700 / W700SC i W500 dla Windows To Go przy użyciu jednego scentralizowanego chmury lub lokalnie konsola zarządzania. Bezpiecznie odzyskaj dostęp do urządzeń użytkownika, wymuszaj, aby urządzenie było w trybie tylko do odczytu, zdalnie wymuszaj zmiany haseł i ponownie zamawiaj urządzenia, które nie są już używane. Administratorzy mogą nawet zdalnie wyczyścić lub wyłączyć zagubione lub skradzione dyski.

ZACHOWAJ DANE BEZPIECZNIE UŻYTKOWNICY WSZĘDZIE GO

Dyski twarde oparte na oprogramowaniu do włączania kluczy szyfrowania są podatne na ataki zimnego rozruchu i złośliwego oprogramowania, ponieważ eksportują klucze szyfrowania AES do komputera hosta. Nawet dyski zaszyfrowane sprzętowo, które przechowują swoje poświadczenia na dysku twardym, są podatne na ataki. Dysk twardy DataLocker (IronKey) wykorzystuje urządzenie IronKey Crytopchip do przechowywania poświadczeń użytkownika i kluczy szyfrowania w celu ochrony przed atakami online i fizycznymi, dzięki czemu możesz mieć pewność, że chronisz poufne dane. Dla organizacji wymagających tych samych funkcji, co Enterprise H300, ale z walidacją FIPS 140-2 Level 3, nasze dyski twarde H350 są certyfikowane zgodnie z tym standardem.

ZALETYWYDAJNOŚĆ USB 3.0

Zewnętrzny dysk twardy USB 3.0 nowej generacji DataLockera jest zoptymalizowany pod kątem wydajności, oferując większą szybkość odczytu / zapisu niż dyski USB 2.0.

RESIST PRZERWANIE Z SILNĄ AUTORYZACJĄ HASŁA

Ustal hasło uwierzytelniające, aby utworzyć tożsamość na zewnętrznym dysku twardym IronKey Enterprise H300. Dzięki przechowywaniu skrótu haseł w Cryptopchipie IronKey zamiast przechowywania go na dysku twardym, dyski twarde H300 zapobiegają nawet najbardziej upartym hakerom uzyskiwania dostępu do zaszyfrowanej zawartości na dysku. Ponadto H300 obsługuje również silne hasła, zasady starzenia się haseł i inne.

ZAPOMNIJ WSPARCIE MOJEGO HASŁA

Organizacje nie chcą utracić zawartości dysku ze względu na zapomniane hasło, co ma miejsce w przypadku wszystkich dysków niezarządzanych. Zarządzane napędy IronKey oferują resetowanie hasła bez kasowania danych. Jest to kluczowa cecha systemu zarządzania.

OPTYMALIZACJA UŻYTKOWANIA PRZY POMOCY WIELU JĘZYKÓW

Zmniejsz liczbę wezwań do pomocy technicznej i usprawnij obsługę użytkowników dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania dla użytkownika dostępnemu w ośmiu językach. Niemieckie, francuskie, hiszpańskie, japońskie, koreańskie, uproszczone chińskie, tradycyjne chińskie i angielskie są dostępne, aby umożliwić użytkownikowi dostęp do swoich plików, edytowanie ich preferencji lub zmianę hasła urządzenia bez konieczności dodatkowej pomocy.

WYBIERZ POJEMNOŚĆ, DLA SWOICH POTRZEB

Dostępne pojemności 500 GB, 1 TB lub 2 TB Zewnętrzne dyski twarde DataLocker (IronKey) Enterprise H300 mogą pomieścić wszystkie dane, dokumenty i aplikacje. Zrób to z pewnością, a DataLocker jest po prostu bezpieczny.

ZBUDOWANY PRZEBIEG DATALOCKERA

Zewnętrzne dyski twarde DataLocker (IronKey) Zewnętrzne dyski twarde Enterprise H300 są zbudowane z komponentów najwyższej jakości, aby przetrwać lata eksploatacji i ekranowane w solidnej, odpornej na manipulacje obudowie. Do każdego urządzenia dołączona jest pięcioletnia gwarancja, dzięki czemu wiesz, że dokonujesz dobrej inwestycji.

OPCJA OPCJONALNA

Ochrona przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem. Usługa Anti-Malware, która stale skanuje i monitoruje przesyłanie plików na przenośny dysk twardy, chroniąc dodatkowo wszystkie pliki na płycie.

DataLocker (Ironkey) H300 Basic / Enterprise
Pojemność 500 GB
Procesy kryptograficzne 256-bitowe szyfrowanie w trybie AES XTS
Wymiary (dł. X szer. X gł.) 124,6 mm x 86,6 mm x 26,8 mm
Waga (tylko produkt) ok. 315 g 
(zależy od pojemności)
Berło USB 3.0 (zgodny z 2.0)
Normy i certyfikaty Zgodność z TAA, Zgodność z RoHs, FCC, CE, WEEE, KCC, C-Tick, ICES-003, VCCI, BSMI, sekcja 508 Zapewnienie zgodności osobom niepełnosprawnym
GRUCHAĆ USA
Numer części MXKB1B500G5001-B, MXKB1B001T5001-B, MXKB1B002T5001-B, MXKB1B500G5001-E, MXKB1B001T5001-E, MXKB1B002T5001-E
Zgodność systemu XP SP3 +, Mac OS 10.5 +, Linux 2.6 lub nowszy, Citrix Ready (XenApp, zgodny z XenDesktop)
Języki Angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, koreański, japoński, chiński uproszczony, chiński tradycyjny
Gwarancja 5 lat
System zarządzania IronKey EMS i SafeConsole (klient 6.0 lub nowszy)
Poświadczenie Silne hasło

Producent: Datalocker
Pojemność dysku: 500 GB