Wiosenna ofensywa cenowa WD RED!

Zapraszamy do zakupu dysków twardych WD RED przystosowanych do serwerów plików. Wśród produktów promocyjnych znajdziecie Państwo dyski z obniżką 5%, 10% i 15%. Dyski WD Red przeszły najszerzej zakrojone na rynku testy zgodności z produktami dysków sieciowych naszych partnerów. Oznacza to, że w chwili zakupu serwera plików NAS masz pewność, że dyski WD Red zapewnią najwyższą zgodność spośród wszystkich dysków dostępnych na rynku.

Niższe temperatury

Dzięki obniżeniu zużycia energii temperatura systemu NAS podczas pracy pozostaje niska. Niższa temperatura układu pozwala stworzyć bardziej niezawodne rozwiązanie wykorzystujące NAS.

Stworzony dla kompatybilności z NAS

Dyski WD Red wykorzystujące technologię NASware zostały zaprojektowane z myślą o bilansowaniu wydajności i niezawodności w środowiskach NAS i RAID.

Porównanie tradycyjnego dysku dla komputerów stacjonarnych i WD Red

Tradycyjne dyski twarde do komputerów stacjonarnych zwykle nie są projektowane z myślą o pracy w środowiskach NAS i testowane pod tym kątem. WD Red charakteryzuje się między innymi zgodnością z systemami NAS i większą niezawodnością.

WD RED DLA DOMU

WD RED DLA DOMU.

Przesyłaj pliki strumieniowo, twórz kopie zapasowe, organizuj i udostępniaj pliki cyfrowe na telewizorze, komputerze stacjonarnym lub korzystaj z innych opcji. Technologia NASware zwiększa zgodność dysków z używanym systemem NAS i poprawia parametry odtwarzania.

WD RED DLA MAŁYCH FIRM

WD RED DLA MAŁYCH FIRM.

Przedsiębiorcy oczekują produktywności i efektywności – dwóch najważniejszych korzyści, o których pamiętali projektanci dysków WD Red. Dysk WD Red w systemie NAS pozwala szybko udostępniać pliki i tworzyć kopie zapasowe.

Obudowa

WD RED DLA DUŻYCH PRZEDSIĘBIORSTW.

Szukasz systemu NAS gwarantującego maksymalną wydajność przy intensywnym użytkowaniu? Napęd WD Red Pro został zaprojektowany tak, aby sprostać dużemu obciążeniu i intensywnemu korzystaniu, a ponadto jest objęty 5-letnią ograniczoną gwarancją.

 

DANE TECHNICZNE

Dyski twarde WD Red NAS zostały zaprojektowane specjalnie do systemów NAS zawierających od 1 do 8 dysków w formacie 3,5 cala lub 2,5 cala.

Pojemność

2 TB, 3 TB, 4 TB, 5 TB, 6 TB, 8 TB

Interfejs

SATA 6 Gb/s

Format obudowy

3,5"

Klasa obr./min

5400

Pamięć podręczna

64 MB, 128 MB

Gwarancja

3-letnia

Sprawdź